Szukamy właśnie Ciebie,

Jeśli jesteś otwarty i komunikatywny, potrafisz swobodnie rozmawiać przez telefon i nie boisz się pracy w zespole, to czekamy właśnie na Ciebie!

Telefoniczny Doradca Klienta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 17,00zł/h,
  • Atrakcyjny system premiowy oparty o wyniki jakościowo-sprzedażowe,
  • Rozbudowany pakiet szkoleń,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa Klientów (ruch wychodzący),
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Budowanie i pogłębianie relacji z Klientami,
  • Realizacja założeń,
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Dobra dykcja,
  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Zaangażowanie, zorientowanie na cel i rezultat,
  • Komunikatywność,
  • Odpowiedzialność.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Team Leader

Oferujemy:

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie plus premię uzależnioną od efektów pracy,
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w młodym zespole,
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia (docelowo samodzielne prowadzenie cykli szkoleń wstępnych),
  • Uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów,

Zadania:

  • Wsparcie procesów sprzedażowych w ramach indywidualnej pracy z Telefonicznymi Konsultantami,
  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych,
  • Projektowanie i prowadzenie warsztatów tematycznych,
  • Współpraca z kadrą kierowniczą w ramach organizacji i prowadzenia szkoleń wstępnych oraz uzupełniających,
  • Ewaluacja własnej pracy i raportowanie jej wyników,
  • Udział w innych projektach szkoleniowo-rozwojowych.

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży telefonicznej,
  • Bardzo dobrego rozumienia procesów sprzedaży i budowania relacji z Klientem,
  • Kreatywności, nastawienia na rezultat i dużej samodzielności.

Pozostańmy w kontakcie

zadzwoń lub napisz!